Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

I Sudeckie Warsztaty Fotograficzne

4 września, 2020 @ 00:00

Kochasz góry? Interesuje Cię fotografia? Chcesz połączyć jedno i drugie? Sudeckie warsztaty fotograficzne to świetna okazja żeby nauczyć się podstaw fotografii lub szlifować swój warsztat. Zapewniamy ku temu idealne warunki. Miejsce: Srebrna Góra – malownicza i arcyciekawa miejscowość na pograniczu gór Sowich i Bardzkich. Nocleg: Villa Hubertus – dawny domek myśliwski, potem schronisko PTTK Srebrna Góra, a dziś wygodna willa z pięknym widokiem. https://www.villahubertus.com.pl/ Miejsce nie zostało wybrane przypadkowo. Piękno i ciekawość okolicy to olbrzymi atut dla takich warsztatów, a kolejnym atutem naszych warsztatów jest doświadczony i znany prelegent.

Plan ramowy warsztatów:

> Informujemy, że warsztaty przeprowadzone są z zachowaniem szczególnej ostrożności i przestrzeganiu wytycznych i wskazówek, które zapewniają jak największe bezpieczeństwo prowadzonych zajęć w związku z zaistniałą sytuacją pandemii ​<<

Piątek: 17:00 – Zakwaterowanie – pokoje 4 osobowe 19:00 – Impreza integracyjna i prezentacje podróżnicze Sobota: 10:00 – Przywitanie, wstęp – oficjalne rozpoczęcie warsztatów, przedstawienie się oraz omówienie planu działania 10:30 – Podstawy fotografii, czyli nieodzowne elementy w tworzeniu piękny zdjęć – omówienie podstaw tworzenia fotografii 12:00 – “Najlepszy aparat ten który masz przy sobie” – quiz fotograficzny, czym to jest zrobione 12:30 – Jak wykorzystać potencjał aparatu, bo każdy aparat jest na tyle dobry na ile potrafisz wykorzystać jego możliwości 13:30 – Obiad i przerwa poobiednia 15:00 – Analiza zdjęć uczestników wysłanych przed warsztatami – zachęcamy do wysyłania swoich najlepszych/ulubionych zdjęć 16:30 – Pierwsze wyjście w teren** 20:00 – Ognisko*/kolacja – konsultacje i integracja 22:00 – Nocne wyjście w teren* – nocna fotografia nieba Niedziela: Świt – Wyjście na wschód słońca* – wspólne fotografowanie 9:00 – Śniadanie 9:30 – Prezentacja i omówienie zdjęć wykonanych wcześniej na warsztatach – obejrzymy i wspólnie omówimy zdjęcia wykonane wcześniej podczas wyjść w teren 10:30 – Postprodukcja zdjęć w photoshopie i cameraraw, oraz szybka edycja zdjęć na smartfonie 12:00 – Wykwaterowanie 12:30 – Obiad 13:00 – Drugie Wyjście w teren** 17:00 – Oficjalne zakończenie warsztatów*** *Ognisko, nocne i poranne wyjście w teren uzależnione jest od warunków pogodowych ** Srebrna Góra i okolice to bardzo różnorodna baza do fotografowania, dlatego przewidujemy kilka różnych wyjść w teren, będą one modyfikowane zależnie od preferencji grupy i panujących warunków *** 17:00 to orientacyjna godzina zakończenia warsztatów, bo to od was zależy co uda nam się stworzyć Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie biorąc pod uwagę aktywność uczestników. Prelegent: Mariusz Stachowiak, znany też jako Oderwany: fotograf i podróżnik, propaguje ideę, że najlepszy aparat to ten, który ma się przy sobie. Przekonuje do tego wszystkich, prezentując swoje zdjęcia zrobione smartfonem w mediach społecznościowych, na autorskiej stronie internetowej ODERWANY.COM, wystawach fotograficznych i publikacjach eksperckich. Autor książki: “Piękne zdjęcia ze smartfona w zasięgu twojej ręki”. Juror Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic 2017 i ambasador Marki ASUS w segmencie smartfonów. Współpracujący z siecią telefonii komórkowej PLAY, tworząc na potrzeby magazynu EXPERT: Akademię Fotografii Mobilnej. Często zapraszany jako prelegent na konferencjach branżowych, jako ekspert w fotografii mobilnej. Organizuje i prowadzi szkolenia i warsztaty fotograficzne. Autor licznych wernisaży, w tym również fotografii tworzonych smartfonem.​ Regulamin warsztatów   Każdy uczestnik warsztatów fotograficznych biorąc w nich udział deklaruje, że zapoznał i akceptuje treść Regulaminu I Sudeckich Warsztatów Fotograficznych. Dlatego, jeżeli masz pytania lub któryś zapisów regulaminu jest dla Ciebie nie jasny, skontaktuj się proszę nami. Pomożemy i naświetlimy co i jak. ?

Szczegóły

Data:
4 września, 2020
Godzina:
00:00
Kategoria Wydarzenie:
Scroll to Top