Duch Gór – sklep ludzi gór

Duch Gór to nie tylko sklep internetowy, ale również magazyn emocji i wspomnień związanych z górami. Nasze produkty to wyjątkowe przedmioty, które przypominają o niezapomnianych chwilach spędzonych w górach oraz inspirują do kolejnych wyzwań. 

Sklep internetowy Duch Gór wspiera naszą działalność statutową. Posiadamy statut przedsiębiorstwa społecznego. Kupując nasze produkty rozwijasz przedsiębiorczość społeczną, czyli zmieniasz świat na lepsze i za to Ci dziękujemy. Zapraszamy do odkrywania naszych produktów i dzielenia się duchem górskiej przygody!

JAK POWSTAŁ POMYSŁ NA SKLEP DUCH GÓR?

Pomysł na stworzenie sklepu pojawił się podczas pobytu założyciela organizacji w Górach Sowich, a konkretnie w pokoju z widokiem na stok Rymarza w Schronisku PTTK „Zygmuntówka”. Chciał on stworzyć sklep, którego ideą będzie sprzedaż produktów nawiązujących tematyką do gór. 

Sklep, który połączy społeczność ludzi gór i da im górskie wspomnienia w postaci np. koszulek, map czy plakatów. Obecnie ofertę sklepu poszerzyliśmy o produkty pochodzące od rzemieślników i rękodzielników, którzy tworzą górskie produkty różnego typu  np. naturalne świece, kosmetyki, odzież i biżuterię.

PRODUKTY DUCHA GÓR

W asortymencie Ducha Gór znajdziecie szeroki wybór unikalnych przedmiotów, które doskonale oddają ducha górskiego świata.

Każdy produkt w sklepie Duch Gór jest starannie wyselekcjonowany, aby przypominać Ci o Twojej miłości do gór i jednocześnie być wyjątkowym prezentem dla bliskiej osoby, która podziela Twoją pasję. Duch Gór to więcej niż sklep z pamiątkami – to miejsce, w którym możesz zanurzyć się w górskim świecie i czerpać inspirację z piękna natury. 

Mapa zdrapka „Dolnośląskie do odkrycia”

Mapa zawiera 114 atrakcji turystycznych na Dolnym Śląsku.  To jedyna w Polsce mapa zdrapka, na której znalazły się atrakcje turystyczne, zabytki, szczyty górskie i inne atrakcje Dolnego Śląska.


Sprawdź


Plakaty z Sudeckimi Szczytami

Graficzne ilustracje przedstawiające sudeckie szczyty.  W ofercie znajdziecie m.in.: Śnieżkę, Śnieżne Kotły, Ślężę, Krzyżną Górę, Sokolik, Wielką Sowę, Szczeliniec Wielki.


Sprawdź

Mapy Młodego Turysty

Kolorowanki przedstawiające najbliższą okolicę popularnych schronisk w Sudetach wraz z zasadami bezpiecznego podróżowania po górach.


Sprawdź