Duch Gór – sklep ludzi gór

Duch Gór to nie tylko sklep internetowy, ale również magazyn emocji i wspomnień związanych z górami. Nasze produkty to wyjątkowe przedmioty, które przypominają o niezapomnianych chwilach spędzonych w górach oraz inspirują do kolejnych wyzwań. W naszej kolekcji znajdziesz szeroki wybór unikalnych przedmiotów, które doskonale oddają ducha górskiego świata. Od plakatów, które przeniosą Cię na sudeckie szczyty po kubki i koszulki nawiązujące grafikami do górskiego krajobrazu. Możesz u nas również znaleźć różnego rodzaju breloczki, bransoletki i inną biżuterię, która będzie nie tylko pięknym dodatkiem, ale także symbolem Twojej pasji. Duch Gór to także skarbnica literatury górskiej. W naszym sklepie znajdziesz książki, które przeniosą Cię w świat wypraw, historii zdobywców szczytów i fascynujących opowieści o przyrodzie. W swojej ofercie posiadamy również mapy zdrapki pokazujące atrakcje turystyczne poszczególnych województw np. Dolny Śląsk, czy pasm górskich np. Karkonosze oraz mapy szlaków górskich w stylu londyńskiego metra.

Każdy produkt w naszym sklepie jest starannie wyselekcjonowany, aby przypominać Ci o Twojej miłości do gór i jednocześnie być wyjątkowym prezentem dla bliskiej osoby, która podziela Twoją pasję. Duch Gór to więcej niż sklep z pamiątkami – to miejsce, w którym możesz zanurzyć się w górskim świecie i czerpać inspirację z piękna natury. 

Sklep internetowy Duch Gór wspiera naszą działalność statutową. Posiadamy statut przedsiębiorstwa społecznego. Kupując nasze produkty rozwijasz przedsiębiorczość społeczną, czyli zmieniasz świat na lepsze i za to Ci dziękujemy. Zapraszamy do odkrywania naszej kolekcji i dzielenia się duchem górskiej przygody!

Jak powstał sklep internetowy Duch Gór?

Pomysł na stworzenie sklepu pojawił się podczas pobytu założyciela Fundacji Tomka w Górach Sowich, a konkretnie w pokoju z widokiem na stok Rymarza w Schronisku PTTK “Zygmuntówka”. Chciał on stworzyć sklep, którego ideą będzie sprzedaż produktów nawiązujących tematyką do gór. Sklep, który połączy społeczność ludzi gór i da im górskie wspomnienia w postaci np. koszulek, map czy plakatów. Obecnie ofertę sklepu poszerzyliśmy o produkty pochodzące od rzemieślników i rękodzielników,  którzy tworzą górskie produkty różnego typu  np. naturalne świece, kosmetyki, odzież i biżuterię. 

“Nasze produkty tworzymy dla tych, którzy w górach spędzają każdą wolną chwilę i którzy podobnie jak my w Fundacji, chcą dzielić się swoją pasją z innymi[…]”. Każdy nasz produkt cechuje prostota i nietuzinkowy design, aby móc ich używać z radością lub podarować je bliskim” – mówi Tomek

Jesteśmy eko

Wszystkie przesyłki wysyłamy w kartonowych opakowaniach. Nadruki na koszulkach tworzymy wykorzystując trwały druk DTG, a przy produkcji map współpracujemy z drukarniami, które używają ekologicznych tuszy. Nie magazynujemy ubrań. Produkujemy niewielkie liczby egzemplarzy, aby ograniczyć konieczność ich magazynowania. 

 

Sprawdź nasze produkty

Scroll to Top