Decathlon lokalnie

Decathlon lokalnie to wspólna inicjatywa Fundacji Polska górom! i Decathlon Wrocław. Czy marzysz o aktywnym spędzaniu czasu na świeżym powietrzu i jednoczesnym poznawaniu uroków swojego regionu? Decathlon Lokalnie to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Zapraszamy Cię na darmowe wycieczki po Dolnym Śląsku, które połączą Twoje pasje sportowe z odkrywaniem niezwykłych miejsc w okolicy.

Poznaj Dolny Śląsk

Decathlon, znany jest na całym świecie jako lider w sprzedaży sprzętu sportowego. W ramach inicjatywy Decathlon Lokalnie organizujemy regularne wycieczki. Dolny Śląsk to malownicza kraina, bogata w historię i przyrodę. Wycieczki w ramach Decathlon Lokalnie umożliwiają odkrywanie zarówno tajemniczych zakątków, jak i popularnych miejsc, które mogą zaskoczyć nawet tych, którzy uważają się za lokalnych ekspertów. Niezależnie od tego, czy jesteś pasjonatem pieszych wędrówek, rowerzystą czy biegaczem, na pewno znajdziesz coś dla siebie. 

Wycieczki organizowane przez nas są nie tylko doskonałą okazją do poznawania piękna Dolnego Śląska, ale także do nawiązywania nowych znajomości i spotkania osób o podobnych zainteresowaniach. To doskonała okazja, aby spędzić czas z rodziną, przyjaciółmi lub nawet poznać nowych ludzi, którzy podzielają Twoją pasję do aktywności fizycznej i odkrywania. Podczas wycieczek zachęcamy uczestników do dbania o środowisko naturalne i pozostawiania za sobą czystych śladów. Pragniemy, aby nasze działania miały pozytywny wpływ na lokalną społeczność i środowisko, które odkrywamy.

Jeśli jesteś mieszkańcem Dolnego Śląska lub planujesz odwiedzić ten region, nie przegap okazji do wzięcia udziału w darmowych wycieczkach, które wspólnie organizujemy Zapraszamy do odkrywania Dolnego Śląska razem z nami!

ZREALIZOWANE WYCIECZKI

Jak się zapisać?

Zapisy prowadzone są przez stronę internetową DECATHLON GO. Śledź nasz profil na Facebooku, a nie przegapisz żadnej nowej wycieczki.

Scroll to Top