Decathlon lokalnie

Decathlon lokalnie

Co to jest Decathlon lokalnie?

Decathlon lokalnie to wspólna inicjatywa Fundacji Polska górom! i Decathlon Bielany, dzięki której chcemy podczas otwartych wyjść pokazać Wam Dolny Śląsk. Chcielibyśmy aby wycieczki odbywały się cyklicznie, a my odwiedzalibyśmy miasta, miasteczka i różne miejscowości, ciekawe lokalne atrakcje, muzea czy inne interesujące miejsca.

Jak często zdarza Wam się jadąc gdzieś, przejeżdżać koło różnych atrakcyjnych miejsc i mówić sobie “kiedyś, przy okazji zajrzę”, okazja właśnie się nadarza! Rusz z nami w teren!

Dodatkowo chcielibyśmy nawiązywać współpracę z organami samorządu odpowiedzialnymi za promocję, organizacjami turystycznymi i samymi atrakcjami. Dzięki naszej inicjatywie uczestnicy mogą zobaczyć ciekawe miejsca, a te mogą liczyć na promocję! Każdy korzysta i to jest najlepsze!

Ile to kosztuje?

Dla Was 0zł! Więc gdzie jest haczyk? Nie ma haczyka, a sekret jest w tym że chcemy abyście byli z nami. My organizujemy, wy się pojawiacie. Im nas jest więcej i więcej osób usłyszy o wydarzeniach, tym większa jest promocja dla wszystkich! Organizatorzy, gospodarze i uczestnicy, wszyscy korzystają!

Po co to robimy?

Jednym ze statutowych celi naszej fundacji jest promowanie świadomej turystyki. Chcemy promować nasz region, zarażać pasją i przy tym wspólnie z Wami ciekawie spędzić czas.

Uważamy że nasz region ma olbrzymi potencjał turystyczny, wiele atrakcji jest szeroko znanych w Polsce, ale są też takie które również zasługują na uwagę, a są zdecydowanie mniej znane. Są też miejsca niedoceniane przez mieszkańców naszego regionu, o których często zapominamy lub odwiedzenie ich odkładamy na później, tylko na kiedy? Może właśnie na teraz.

Archiwum wyjść i kiedy następne?

21.11.2021 – Decathlon Lokalnie – poznajemy Kamieniec Ząbkowicki (wydarzenie)
04.09.2021 – Decathlon Lokalnie – poznajemy Ziębice (wydarzenie)

Gdzie i jak odbywa się promocja?

To bardzo ważne pytanie dla naszych przyszłych i aktualnych partnerów w organizowaniu wycieczek.

Wycieczki są promowane przez fundację Polska górom!, Decathlon Wrocław, oraz gospodarzy wycieczki. Pozwala nam to trafić do szerokiego grona odbiorców, są to sympatycy fundacji, klienci sklepów Decathlon, czy odbiorcy zainteresowani dany miejscem. Wspólna promocja pozwala nam trafić do naprawdę szerokiego grona zainteresowanych!

Organizacja

“Jeśli chcesz iść szybko, idź sam. Jeśli chcesz zajść daleko, idź w grupie.”

Jeśli chcesz pomóc w organizacji takiego wyjścia napisz do nas piotr.czszpak@polskagorom.pl

Już z nami są

Rozmiar czcionki
Kontrast