Tropimy - Ruszaj w teren

Tropimy to bezpłatna aplikacja mobilna, w której udostępniamy użytkownikom gry terenowe. Każdy posiadacz smartfona z Androidem może pobrać aplikację w sklepie Google Play. Nasza aplikacja umożliwia użytkownikom przemierzanie rzeczywistych miejsc, takich jak np. wsie, miasta, atrakcje turystyczne itp. i odkrywanie ich w zupełnie inny sposób.  Aby móc zagrać w nasze cyfrowe grę terenowe konieczne jest posiadanie smartfona. Najpierw należy pobrać i uruchomić na swoim telefonie aplikację Tropimy, a potem wybrać interesujący nas scenariusz.

Gra terenowa rozpoczyna się w wyznaczonym punkcie startu. Następnie uczestnicy odwiedzają kolejne punkty na mapie. W każdym punkcie na użytkowników czeka zagadka, pytanie, ciekawostka, odnalezienie jakiegoś przedmiotu, zeskanowaniu kodu QR lub zrobienie zdjęcia możliwości tworzenia zadań mamy wiele. Za każde zadanie użytkownik otrzymuje punkty, które na koniec gry się sumują, dzięki czemu można rywalizować ze swoimi znajomymi lub rodziną. Aplikacja zachęca do aktywności fizycznej i eksploracji. W trakcie gry można chodzić, biegać lub jeździć na rowerze — wybór należy do użytkownika.

Scenariusze z całej Polski

Aplikacja Tropimy zawiera scenariusze z całej Polski. W każdej grze staramy się zawrzeć elementy turystyczne, ekologiczne i historyczne. Nasze scenariusze projektujemy na szlakach górskich np. na Ślężę oraz w miastach np. Ziębice czy Wrocław. Naszą aplikację wykorzystujemy również podczas organizacji naszych wycieczek np. obok jakieś atrakcji turystycznej czy gdziekolwiek, gdzie jesteśmy z grupą, chcemy uczyć np. przyrody, geografii i historii. Pokazujemy, że zwiedzanie nie musi być nudne!

Jak grać?

  1. Pobierz i uruchom aplikację Tropimy.
  2. Wybierz grę w konkretnej lokalizacji.
  3. Udaj się na miejsce startu, a aplikacja poprowadzi Cię przez kolejne punkty na mapie. W każdym punkcie czeka na Ciebie np. pytanie, zagadka.
  4. Koniec gry następuje w momencie, gdy dotrzesz do punktu końcowego. 

GRY TERENOWE NA ZAMÓWIENIE

Tworzymy scenariusze gier terenowych w aplikacji Tropimy na zamówienie. Proces ten zaczynamy od zrozumienia oczekiwań klienta, dopytujemy o branżę, grupę docelową i cele, które mają być osiągnięte poprzez grę. Następnie projektujemy scenariusz gry, który poprzedzony jest wizją lokalną, aby w pełni poznać i wykorzystać teren, na którym stworzymy grę. 

Gry terenowe mogą zawierać różnorodne zadania: rozwiązywanie zagadek, odpowiadanie na pytania, skanowanie QR kodów, znajdowanie ukrytych przedmiotów i haseł. Możemy również wprowadzić elementy fabularne do gry, oparte na opowieściach, które angażują graczy emocjonalnie i prowadzą ich przez fascynującą narrację. Możemy wprowadzić wirtualne postacie, tajemnice, tropy i wskazówki, które prowadzą do kolejnych etapów gry. 

Główną zaletą naszych cyfrowych gier terenowych jest to, że możemy w pełni je dostosować do konkretnej sytuacji, miejsca i celu. Mogą być wykorzystane w różnych okolicznościach takich jak: eventy korporacyjne, kampanie marketingowe, programy szkoleniowe, edukacyjne czy turystyczne. Nasze cyfrowe gry terenowe dostarczają unikalnych i spersonalizowanych doświadczeń dla użytkowników. Są one idealne dla firm, organizacji, szkół i innych instytucji, które chcą zaangażować i zainteresować swoich uczniów, pracowników w nowatorski sposób.

ZAMÓW GRĘ TERENOWĄ​

Każdy scenariusz dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań klienta. Poznajcie nasz produkt turystyczny.

NASZE OSTATNIE GRY

Scroll to Top