Wycieczki szkolne

Wycieczki

Wycieczki szkolne z pomysłem

Posiadamy szeroką ofertę wycieczek koleją po całym Dolnym Śląsku i nie tylko. Spotykamy się z przewodnikiem na dworcu i udajemy się na wycieczkę koleją. Wysiadamy na stacji, pospacerujemy po okolicy z przewodnikiem i wracam z powrotem.

Wolicie wycieczkę z autokarem? Jasne! Organizujemy autokar spod szkoły, parkujemy pod schroniskiem i idziemy zdobywać szczyty. Zawsze może znaleźć się też czas na ognisko.

Lekcja w terenie z aplikacją Tropimy

Z naszą aplikacją Tropimy lekcja w terenie nigdy nie była prostsza. Podczas naszej wycieczki młodzież rozwiązuje zagadki i wykonuje zadania, dzięki czemu w przystępny sposób zdobywa wiedzę np. przyrodniczą, historyczną. 

Chcesz zorganizować konkretny temat lekcji w terenie? Zgłoś się do nas, a wszystko zorganizujemy!  

Tanie wycieczki wokół Wrocławia

Żółty szlak okala Wrocław i łączy ze sobą wiele atrakcji turystycznych: zamków, pałaców, zabytkowych mostów i średniowiecznych grodzisk. Przez to nadaje się idealnie jako trasa jednodniowych wycieczek szkolnych. Na miejsca zbiórki możecie dojechać komunikacją zbiorową, co oznacza łatwość dotarcia oraz oszczędności. Nasze wycieczki to pokaźna dawka geograficznej i przyrodniczej wiedzy, podanej w nowoczesny sposób! W zależności od zadań, które tworzymy, uczniowie nabywają praktyczne umiejętności pracy z mapą i odnajdywania się w terenie.