WYCIECZKI SZKOLNE

Wycieczki szkolne to doskonała okazja do integracji i sprawdzenie umiejętności każdego z uczniów.  Nasi przewodnicy górscy wypełnią czas wycieczki szkolnej wieloma ciekawymi opowieściami i nauczą uczestników przydatnych umiejętności. Na szlaku używamy aplikacji do gier terenowych Tropimy, dzięki czemu wspólna trasa zamienia się w pełną przygód wyprawę polegającą na rozwiązywaniu zadań i zagadek.

Zapraszamy na wycieczki szkolne  po ciekawych regionach Polski, w tym naszym rodzimym Dolnym Śląsku, aby odkryć piękno i bogactwo kraju i regionu. Dolnośląskie atrakcje takie jak: miasta, wsie, zamki, lasy, parki narodowe i krajobrazy oferują wiele możliwości do odkrywania i zabawy dla uczniów. 

DLACZEGO WARTO Z NAMI POJECHAĆ?

Wycieczki szkolne, które organizujemy stanowią wyjątkową okazję dla uczniów do odkrywania piękna i bogactwa regionów naszego kraju. Organizację założyliśmy z pasji i miłości do polskich gór i od lat działamy na rzecz edukacji i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dlaczego warto z nami pojechać?

  • Edukacja i przygoda. Wychodzimy poza standardowy model nauczania, oferując uczniom możliwość nauki z wykorzystaniem cyfrowych technologii. Na wycieczkach szkolnych wykorzystujemy aplikację Tropimy, dzięki której uczniowie mają okazję zdobyć wiedzę praktyczną.
  • Bezpieczeństwo i profesjonalizm. Organizowane przez nas wycieczki szkolne są prowadzone przez doświadczonych przewodników górskich i pilotów, którzy dbają o bezpieczeństwo uczestników oraz dostosowują trasę do wieku i umiejętności grupy. To gwarantuje udaną i bezpieczną przygodę.
  • Rozwijanie pasji i zainteresowań.  Stawiamy na różnorodność wycieczek. Możemy zorganizować: trekking, wspinaczkę, obserwację przyrody czy zwiedzanie miast. To daje uczniom możliwość odkrywania swoich pasji i zainteresowań oraz rozwijania umiejętności w różnych dziedzinach.
  • Kontakt z naturą. Góry to doskonałe miejsce, by wyciszyć się i nawiązać bezpośredni kontakt z naturą. Podczas wyjazdów uczymy o ekologii i pokazujemy, jak dbać o środowisko naturalne.
  • Integracja i rozwijanie umiejętności społecznych. Nasze wycieczki sprzyjają budowaniu relacji, wzmacnianiu więzi między uczniami oraz rozwijaniu umiejętności współpracy i komunikacji.

WYBIERZ TRANSPORT

Wycieczki szkolne autokarem

Wycieczki szkolne autokarem są wygodnym i bezpiecznym sposobem podróżowania, który pozwala na dotarcie do wielu ciekawych miejsc w krótkim czasie. Podczas wycieczek szkolnych autokarem uczniowie mają okazję zwiedzić różnorodne miejsca np. miasta czy pasma górskie.

Wycieczki szkolne koleją

Wycieczki szkolne koleją to doskonały sposób na poznanie różnych ciekawych miejsc. Dzięki dobrze rozwiniętej sieci kolejowej na Dolnym Śląsku możemy dotrzeć pociągiem w wiele zakątków województwa. Wycieczki szkolne koleją są ciekawą propozycją dla grup, którym zależy na bardziej ekologicznym i ekonomicznym podróżowaniu.

Wycieczki szkolne wokół Wrocławia

Wycieczki szkolne żółtym szlakiem wokół Wrocławia to okazja na poznanie okolic miasta. Żółty szlak jest pieszym szlakiem turystycznym, który okala Wrocław i łączy ze sobą wiele atrakcji turystycznych. Podczas wycieczek żółtym szlakiem wokół Wrocławia wykorzystujemy nasze gry terenowe w aplikacji Tropimy, które zmieniają zwykły spacer w edukacyjną wędrówkę.

ZAPYTAJ O WYCENĘ

NASI KLIENCI

Szukasz pomysłu na ciekawą wycieczkę szkolną?

Korzystając z naszej propozycji „Wycieczek z pomysłem” przeżyjesz wraz z uczniami ekscytującą wycieczkę. Nasz program to zawsze doskonałe połączenie zabawy z nauką, możliwość poznania gór i lasu, odkrycia tajemnic odwiedzanych miejscowości, o których opowie Wam przewodnik. Skorzystajcie też ze stworzonej dla Was gry terenowej, która sprawi, że ta szkolna wycieczka będzie naprawdę super frajdą dla wszystkich.

Wasza szkoła jeszcze nie bierze udziału w akcjach dla środowiska i chcecie się zaangażować w ochronę przyrody?
Scroll to Top