Wycieczki Szkolne

Poznaj piękno Polski i Dolnego Śląska

Wycieczki szkolne w góry to zawsze doskonała okazja do integracji i sprawdzenie umiejętności każdego z uczniów.  Nasi przewodnicy sudeccy wypełnią czas wycieczki szkolnej wieloma ciekawymi opowieściami i nauczą uczestników przydatnych w górach umiejętności. Na szlaku używamy naszej aplikacji do gier terenowych – Tropimy, dzięki czemu wspólna trasa zamienia się w pełną przygód wyprawę polegającą na rozwiązywaniu zadań i zagadek, odpowiadaniu na pytania, szukaniu QR kodów do ukrytych wskazówek.

Zapraszamy szkoły i grupy uczniów do odkrywania uroków Polski, a zwłaszcza Dolnego Śląska. Specjalizujemy się w organizacji wycieczek szkolnych, które pozwolą uczniom poznać bogatą historię, kulturę i przyrodę regionu. Oferujemy atrakcyjne programy, dostosowane do wieku i zainteresowań uczniów, które umożliwią im ciekawą i pouczającą podróż.

Górskie wyjazdy szkolne

Wycieczka szkolna jest doskonałą formą integracji, nauki i zabawy, a połączenie tych trzech elementów jest nieodłącznym elementem wyjazdów, które organizujemy. Dzieci i młodzież są wymagającymi klientami – wiemy to doskonale, dlatego nasze wycieczki szkolne dostosowujemy do potrzeb konkretnej grupy.  W swoim zespole mamy doświadczonych  pilotów i przewodników sudeckich, którzy sprawią, że każdy dzień spędzony na wyjeździe z nami jest niezapomniany.

Zapraszamy na wyjazdy po ciekawych regionach Polski, w tym naszym rodzimym Dolnym Śląsku, aby odkryć piękno i bogactwo kraju i regionu. Dolnośląskie atrakcje takie jak: miasta, wsie, zamki, lasy, parki narodowe i krajobrazy oferują wiele możliwości do odkrywania i zabawy dla uczniów. 

 

Wybierz wycieczkę dla swojej szkoły/klasy

Wycieczki szkolne autokarem

Wycieczki szkolne autokarem są wygodnym i bezpiecznym sposobem podróżowania, który pozwala na dotarcie do wielu ciekawych miejsc w krótkim czasie. Podczas wycieczek szkolnych autokarem uczniowie mają okazję zwiedzić różnorodne miejsca np. miasta czy pasma górskie.

Wycieczki szkolne koleją

Wycieczki szkolne koleją to doskonały sposób na poznanie różnych ciekawych miejsc. Dzięki dobrze rozwiniętej sieci kolejowej na Dolnym Śląsku możemy dotrzeć pociągiem w wiele zakątków województwa. Wycieczki szkolne koleją są ciekawą propozycją dla grup, którym zależy na bardziej ekologicznym i ekonomicznym podróżowaniu.

Wycieczki szkolne wokół Wrocławia

Wycieczki szkolne żółtym szlakiem wokół Wrocławia to okazja na poznanie okolic miasta. Żółty szlak jest pieszym szlakiem turystycznym, który okala Wrocław i łączy ze sobą wiele atrakcji turystycznych. Podczas wycieczek żółtym szlakiem wokół Wrocławia wykorzystujemy nasze gry terenowe w aplikacji Tropimy, które zmieniają zwykły spacer w edukacyjną wędrówkę.

Wycena dla Twojej szkoły/klasy

Szukasz pomysłu na ciekawą wycieczkę szkolną?

Korzystając z naszej propozycji „Wycieczek z pomysłem” przeżyjesz wraz z uczniami ekscytującą wycieczkę. Nasz program to zawsze doskonałe połączenie zabawy z nauką, możliwość poznania gór i lasu, odkrycia tajemnic odwiedzanych miejscowości, o których opowie Wam przewodnik. Skorzystajcie też ze stworzonej dla Was gry terenowej, która sprawi, że ta szkolna wycieczka będzie naprawdę super frajdą dla wszystkich.

Wasza szkoła jeszcze nie bierze udziału w akcjach dla środowiska i chcecie się zaangażować w ochronę przyrody?
Scroll to Top