Team Building

Team building to inwestycja w sukces firmy, która przynosi korzyści zarówno pracownikom, jak i organizacji. To proces, który pomaga zbudować zespołowi silne fundamenty na bazie wzajemnego zaufania, współpracy i zrozumienia. Dlatego warto rozważyć organizację regularnych działań teambuildingowych, aby zapewnić, że Twój zespół pracuje efektywnie i z pasją. Poprzez różnorodne aktywności i ćwiczenia, członkowie zespołu mają okazję lepiej poznać się nawzajem, zbudować zaufanie i poprawić komunikację.

Poznaj Nasz Team Building

Wyjazd integracyjny o charakterze teambuildingowym ma na celu przynieść pracodawcy konkretne korzyści w postaci większej efektywności zatrudnionych osób oraz lepszą współpracę w zespołach. Bliskie relacje w firmie, więź między pracownikami to ważne składowe samopoczucia, które przekładają się na przyjemną atmosferę i efektywność w pracy. Wyjazd teambuildingowy to inwestycja w kapitał ludzki, a zarazem wyróżnienie dla pracowników za dobrą pracę i osiąganie zakładanych wyników w połączeniu z możliwością dobrego wypoczynku. 

Organizując team building koncentrujemy się na celach i potrzebach przedstawionych nam przez pracodawcę, jakie powinny być osiągnięte przez wyjeżdżający zespół. Dobrane gry i zabawy mają za zadanie wpłynąć na rozwój określonych umiejętności np. poprawić komunikację w zespole, zarządzać zadaniami, przygotować zespół do wykonania określonego projektu w firmie. Na wyjeździe z nami pracownicy miło spędzają czas na zajęciach stacjonarnych oraz podczas wyprawy w góry, do lasu w dzień czy w nocy, mają zadania survivalowe i orientację w terenie, planują i wykonują zadania zgodnie ze scenariuszem. Zajęcia prowadzą profesjonalni trenerzy i mentorzy z Certyfikacją Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz przewodnicy górscy oraz specjaliści aktywności terenowej i wspinaczki wysokościowej.

KORZYŚCI Z TEAM BUILDINGU

  • Wzmacnianie relacji między członkami zespołu. Team building stwarza okazję do budowania silnych więzi i zaufania między pracownikami. Poprzez różnorodne aktywności i ćwiczenia, członkowie zespołu mają szansę lepiej się poznać, co przekłada się na lepszą komunikację i współpracę w przyszłości.
  • Poprawa komunikacji. Team building zachęca do aktywnego słuchania, wyrażania swoich myśli i wspólnego rozwiązywania problemów. Poprzez różne interaktywne zadania, uczestnicy uczą się efektywnie komunikować, zrozumieć perspektywy innych osób i wypracować skuteczne strategie komunikacyjne.
  • Wzrost motywacji i zaangażowania. Team building może mieć pozytywny wpływ na motywację pracowników. Dobre samopoczucie wynikające z udziału w angażujących i satysfakcjonujących aktywnościach przekłada się na większe zaangażowanie w pracę i chęć osiągania wspólnych celów.
  • Identyfikacja mocnych stron i słabości zespołu. Podczas team buildingu można lepiej poznać umiejętności i talenty poszczególnych członków zespołu. To pozwala na lepsze wykorzystanie indywidualnych mocnych stron i skompensowanie słabości, co prowadzi do efektywniejszej pracy zespołowej.
  • Rozwijanie umiejętności przywódczych. Team building może być doskonałą okazją do rozwoju umiejętności przywódczych wśród członków zespołu. Poprzez przydzielanie ról lidera i rozwiązywanie problemów w grupie, można wspierać rozwój umiejętności takich jak delegowanie, motywowanie i skuteczne zarządzanie zespołem.
  • Poprawa atmosfery w pracy. Regularne sesje team buildingowe przyczyniają się do stworzenia przyjaznej atmosfery w miejscu pracy. Integracja, śmiech i wspólne przeżycia pomagają w budowaniu pozytywnego środowiska, redukowaniu stresu i zwiększaniu satysfakcji z pracy.
  • Zwiększenie efektywności zespołu. Dobre relacje, lepsza komunikacja, wykorzystanie mocnych stron i rozwinięcie umiejętności przywódczych — wszystko to przekłada się na wzrost efektywności zespołu.

ZAMÓW TEAM BUILDING DLA SWOJEJ FIRMY

MODUŁY NASZYCH WYJAZDÓW FIRMOWYCH

Planując team building, ważne jest, aby spełnić wszystkie oczekiwania, ponieważ dobrze zaplanowany wyjazd powinien być dostosowany do potrzeb Twojego zespołu. Wybierz interesujące Cię moduły i skontaktuj się z nami po wycenę.

Zwiedzanie atrakcji turystycznych

W trakcie naszych wyjazdów odetchniecie od codziennych zadań i obowiązków oraz zobaczycie atrakcje turystyczne Dolnego Śląska. Nasze wyjazdy firmowe to kompleksowa obsługa logistyczna, zakwaterowanie, wyżywienie, bilety, wynajęcie doświadczonego przewodnika sudeckiego i inne szczegóły, tak aby grupa mogła cieszyć się wyjazdem i wspólnym towarzystwem.

Warsztaty wyjazdowe

W trakcie naszych warsztatów wyjazdowych dowiecie się m.in.: jak rozwój osobisty przekłada się na rozwój zawodowy, jak pokonać bariery, które blokują relacje i osiąganie celów, jak ważna jest współpraca w zespole, jak inteligencja społeczna i emocjonalna wpływa na komunikację z innymi, kiedy podświadomość decyduje za nas, jak kluczowe jest nowoczesne przywództwo w świecie VUCA.

Team building

Zbudujcie swój zespół poprzez: zajęcia survivalowe, cyfrową grę terenową, nocne wyjście w góry z przewodnikiem, warsztaty prowadzone formie mentoringu i coachingu grupowego.

Szukasz pomysłu na integrację i rozwój swoich pracowników?

Wybierając naszą ofertę wyjazdów firmowych, warsztatów wyjazdowych, team buildingu wybierasz ciekawe przeżycia w górach i lesie, które będą niezapomniane.

Jesteś odpowiedzialny środowiskowo i chcesz się zaanażować w ochronę przyrody?

Scroll to Top