Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Granicznym Szlakiem z Panem Szpakiem (przełożone)

7 marca, 2021 @ 00:00

Zielony szlak graniczny

Może by tak wspólnie zrobić jakiś długodystansowy szlak w Sudetach? A za długodystansowy umownie możemy przyjąć każdy szlak który ma ponad 100km. Takich szlaków w Sudetach jest całkiem sporo, a pokonywanie ich to całkiem spora frajda. Jeśli nigdy nie próbowaliście, to jest szansa zmierzyć się zielonym szlakiem granicznym!

Szlak prowadzi z miejscowości Tłumaczów w Górach Stołowych aż do skały Słonecznik znajdującej się na głównym grzbiecie Karkonoszy. Pan Szpak planuje pokonać ten szlak, a Wy możecie mu towarzyszyć! Czeka nas przejście szlaku o długości ponad 100km, oczywiście z przygodami. (MAPA)

Dla kogo jest to zaproszenie?

Właściwie dla wszystkich chętnych! Jest to forma nie zobowiązującego, wspólnego wyjścia w góry i przejścia szlaku. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą dołączyć do wyprawy ze Szpakiem pokonać ten szlak. Nie jest to zorganizowana wycieczka, a raczej forma koleżeńskiego wyjścia w góry. Możecie dołączyć na cały szlak lub na jego część.

Plan wędrówki

Plan jest bardzo wstępny i przewiduje dużo elastyczności, właściwie to przejście w dużej mierze możemy zaplanować, ale pamiętamy że lider przejścia ma ostateczne zdanie. Ważne jest że na przejście planujemy około 4 dni, startujemy we wtorek 23.03.2021 i dziennie będziemy pokonywać około 25-30 km.

Cena

Właściwie wyjście nie ma regularnej ceny, chcielibyśmy abyście wycenili ją sami. Wpisowe zależy od Was i jest to darowizna na cele statutowe fundacji.

Dane do przelewu:

Fundacja Polska górom!
ul. Blacharska 12B lok. 6
53-206 Wrocław

Numer konta: 95 1600 1462 1891 0521 6000 0001

Z kim?

Przejście prowadzi nasz człowiek Piotr Czyszpak, czyli Szpak, miłośnik długodystansowych przejść i szlaków. Prowadzący od lat bloga www.podrozepanaszpaka.pl i to on przyjmuje zapisy na piotr.czyszpak@polskagorom.pl

Zainteresowani?

P.S. Informujemy że nie jest to impreza turystyczna. Jako fundacja Polska górom! nie organizujemy transportu, noclegów, wyżywienia czy ubezpieczenia. Jest to propozycja dołączenia do luźnego wyjścia w góry. Każdy uczestnik ponosi odpowiedzialność za siebie, a resztę omówimy w trakcie przygotowań.

Details

Date:
7 marca, 2021
Time:
00:00
Event Category:
Scroll to Top