Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

2 URODZINY FUNDACJI POLSKA GÓROM!

5 września, 2022

Robicie coś 5 września wieczorem, bo jeśli już macie plany, to koniecznie musicie je zmienić!

Zapraszamy Was bowiem na drugie urodziny naszej fundacji! Musicie być  w ten szczególny dzień razem z nami! To już dwa lata odkąd zaczęliśmy oficjalnie działać jako Fundacja Polska górom! Przez ten czas wiele się wydarzyło i wiele jeszcze się wydarzy, bo planów i pomysłów mamy sporo. Chcielibyśmy Wam opowiedzieć o wszystkim, co się przez ten rok u nas działo, a zwłaszcza Was poznać.

Zainteresowani? To zapraszamy do Pubu Wędrówki, bo wszystko opowiemy Wam na miejscu! Chcemy też Was poznać i spędzić z Wami ten ważny dla nas wieczór.

A co przygotowaliśmy? Plan wygląda następująco:

  • Spotykamy się w poniedziałek 05.09.2021 o 18:00 w Pubie Wędrówki na ul. Podwale 37/38 we Wrocławiu.
  • Część oficjalną zaczniemy od przedstawiania naszego zespołu (bo tutaj też trochę się zmieniło) i krótkiej prezentacji podsumowującej jak minął nam ostatni rok. Kontynuacją tej części będzie rozmowa o  naszych dalszych planach i działaniach. Będzie to też czas na zgłaszanie Waszych pomysłów czy zadawanie pytań.
  • Pokażemy Wam jako pierwszym ludziom na świecie projekt naszej nowej koszulki technicznej z logiem Ducha Gór i innych produktów, które chcemy wprowadzić do sklepu.
  • Oczywiście, że będzie tort (bo co to za urodziny bez tortu).
  • Będzie też losowanie upominków od Ducha Góra.
  • Wieczór zwieńczy występ gościa specjalnego (jego tożsamość pozostanie na razie tajemnicą).

Cały wieczór Duch Gór będzie z Wami, bo będziecie mogli dotknąć m.in. naszych koszulek czy zobaczyć z bliska nasze mapy i plakaty.

Zapraszamy!

 

Details

Date:
5 września, 2022
Event Category:
Scroll to Top