Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

Ponieważ kochamy góry, a zdrowie małych dzieci jest dla nas bardzo ważne nie mogliśmy nie włączyć się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i nie wystawić na internetowych aukcjach naszych usług!
Decyzja w zespole zapadła błyskawicznie – wszyscy ochoczo zabrali się za wymyślanie formuły. Oczywiste było, że wystawiamy wycieczki, ale musieliśmy znaleźć do tego jakiś klucz!

I tak powstały dedykowane wycieczki z przewodnikiem, oferta niesamowitych i nietuzinkowych górskich wyjść, gwarantujących uczestnikom niezapomniane chwile! Zaprosiliśmy do współpracy naszych znajomych przewodników, z którymi wspólnie zaplanowaliśmy trasy.
Co przygotowaliśmy? Zwycięzcy licytacji walczyli m.in. o kubek kawy na ulubionym punkcie widokowym Księżnej Daisy (tak, to ta z Książa) lub o wycieczkę po Rudawach Janowickich śladami Jerzego Kukuczki i Wandy Rutkiewicz. W 2 licytacjach zaproponowaliśmy zwycięzcom śniadanie na Skalnym Stole w Karkonoszach, czyli jajecznicę z widokiem na całą Kotlinę Jeleniogórską, podwieczorek w kultowym Browarze Miedzianka i spacerze do ruin Zamku Bolczów, nocną panoramę widzianą ze szczytu Ślęży, lecz także podziwianie wschodu Słońca z Ruprechtickiego Špičaka – jednego z ciekawszych do tego miejsc w całych Sudetach!

Ostatnią, spontanicznie wymyśloną ofertą była aukcja: Poniosę Twój plecak na wycieczce z przewodnikiem, w ramach której to przewodnik zadeklarował, że będzie nieść plecak uczestnika!

Aukcje spotkały się z dużym zainteresowaniem, łączna wartość wszystkich wylicytowanych wycieczek sięgnęła 3990,50 zł! To kwota ogromna! Jesteśmy bardzo wdzięczni za Wasze zaangażowanie i piękny gest!

Dziś jesteśmy już po pierwszych kontaktach ze zwycięzcami licytacji, z którymi ustaliliśmy, że będziemy oczekiwać na ich propozycje terminów, w których wybierzemy się razem w góry! Już nie możemy się doczekać!

Ale UWAGA!
Obecnie aktywna jest jeszcze jedna licytacja. A to z powodu Pana Tomka, który po wygraniu aukcji i wpłaceniu należnej kwoty ponownie przekazał swoją wycieczkę na aukcję, aby w licytacji mogło wziąć udział więcej osób. Co za gest! Tym samym licytacja Poniosę Twój plecak na wycieczce z przewodnikiem jest aktualna do 12 lutego! Zapraszamy do licytacji!

Była też taka sytuacja, że zadzwonił do nasz Dzierżoniowski Sztab WOŚP, któremu przekazaliśmy wycieczkę Wschód Słońca na Ruprechtickim Špičaku. Okazało się, że o naszą wycieczkę zażarcie walczyły dwie panie. Ale ponieważ licytację wygrać mogła tylko jedna z nich, sztab zapytał nas czy pójdziemy na wycieczkę także z drugą Panią, jeżeli wpłaci deklarowaną w licytacji kwotę. A która była mniejsza od zwycięskiej raptem o kilka złotych, co świadczy o emocjonującym finale aukcji! Oczywiście chętnie zgodziliśmy się na propozycję i tym sposobem na wschód Słońca w Góry Suche udamy się w tym roku minimum 2 razy! Oczywiście w doborowym towarzystwie!

Podsumowując – zasięg i wynik aukcji bardzo pozytywnie nas zaskoczył. Cieszymy się, że mogliśmy stać się częścią tak ważnej i potrzebnej akcji.

Obiecujemy, że za rok przygotujemy jeszcze więcej!

Siema!

Scroll to Top