Fundacja Polska górom! na Międzynarodowych Targach Turystycznych We Wrocławiu

Pracowity weekend już za nami, a wszystko za sprawą Międzynarodowych Targów Turystycznych We Wrocławiu. Jako fundacja i sklep Duch Gór zadebiutowaliśmy w roli wystawców.

Razem z nami na naszym stoisku wystawili się nasi partnerzy z Klastra Inicjatyw Ekonomii Społecznej: Agroturystyka Zacisze Trzech GórCoolturalna MontowniaFundacja Edukacji i RozwojuFundacja „Krzyżowa” dla Porozumienia EuropejskiegoFundacja PięknolesieFundacja Złotowianka i Stowarzyszenie Pastorówka.

Cieszymy się, że jedna z przygotowanych przez nas atrakcji wzbudziła takie zainteresowanie. Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli podjąć wyzwanie i spróbowali odpowiedzieć na pytania zadawane przez Pana Przewodnika. Niejednokrotnie nie były one łatwe! Za poprawną odpowiedź nagradzaliśmy. Jedną z nagród była możliwość zdrapania pola na naszej mapie zdrapce „Odkrywaj Dolny Śląsk”, a drugą gadżety od Ducha Gór (naklejki długopisy, ołówki).

W trakcie trzech dni rozdaliśmy tysiące ulotek, setki naklejek, ołówków i długopisów. Przeprowadziliśmy wiele rozmów – aż nie sposób tego zliczyć. Wymieniliśmy dziesiątki uśmiechów. Rozmawialiśmy o pomysłach na kolejne projekty, produkty i wycieczki górskie. A to wszystko z Wami!

Podczas targów jako fundacja mieliśmy okazje wykazać się w roli prelegentów. Wygłosiliśmy dwie prezentacje branżowe:
– „Jak stworzyć w gminie nowy produkt turystyczny z aplikacją Tropimy?”
– „Czyste szlaki są możliwe! Aplikacja Zmieć śmieć”

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, przybili piątkę, porozmawiali z nami, zadeklarowali się, że wezmą udział w naszych wydarzeniach lub zakupili produkty Ducha Gór! Serdecznie Wam wszystkim dziękujemy, bo dzięki Wam wiemy, że to co robimy ma sens!