
Konkurs ,,Sztuka czystej natury”
Z okazji Święta Ligi Ochrony Przyrody, które przypada 9 stycznia, zapraszamy uczniów z całego województwa dolnośląskiego do udziału w wyjątkowym konkursie ekologiczno-artystycznym. Połączmy klasykę malarstwa z ważnym przesłaniem dla naszej planety! Zadanie Konkursowe: „Namaluj to jeszcze raz – teraz!” Twoim zadaniem jest stworzenie indywidualnej pracy plastycznej, która będzie reinterpretacją znanego dzieła malarskiego (polskiego lub światowego). […]
Konkurs ,,Sztuka czystej natury” Dowiedz się więcej »


