Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Akademia Łowców Przygód – Pierwsze Szkolenie #2

10 maja, 2021 @ 00:00

Wyobraźcie sobie, że jesteście Łowcami, którzy nieśmiało przekraczają bramy Akademii, nie wiedząc jeszcze, co za nimi Was czeka…

A nasza Akademia ma w zanadrzu same przygody, i to jakie zróżnicowane: te intelektualne, począwszy od nauki prostych szyfrów, które przydadzą się do rozkodowywania ukrytych znaczeń, poprzez rozwiązywanie zagadek i umiejętność współpracy w grupie. Są także te praktyczne w stylu rozpalania ognia krzesiwem oraz pozyskiwania wody, sprawdzające sprawność w pokonywaniu każdej przeszkody na Waszej drodze, a nawet rozpoznawanie charakterystycznych roślin.

Wszystko to składa się w całość, mapę, która zaprowadzi Łowców do upragnionej mety, gdzie czeka Was ostateczny sprawdzian!

Zaintrygowani wstępem? Przedstawiamy zatem garść praktycznych informacji:

– uczestnicy działają w drużynach składających się min. z dwóch osób (dziecko + opiekun) i max czterech osób (3 dzieci + opiekun)

– na terenie poligonu poszukują oznaczonych miejsc, gdzie czekają na nich kolejne ciekawe zadania, szkolenia i ostateczny test

– za zaliczenie każdego z zadań dostaje się punkty lub części mapy, która zaprowadzi w kolejne miejsce

– po przejściu egzaminu końcowego uczestnicy dostają imienny certyfikat ukończenia Szkoły Łowców oraz upominki

Nie czekajcie, powiedzcie „tak” przygodzie!


Akademia Łowców Przygód – Pierwsze szkolenie

Akademia Łowców Przygód – Pierwsze szkolenie to gra terenowa przeznaczona dla dzieci i młodzieży, odbywająca się we Wrocławiu na terenie Parku Grabiszyńskiego.

W dobie pandemii, lekcji on-line i życia w izolacji tęsknimy za przygodami, które w normalnych okolicznościach czekały na nas za każdym rogiem. Nasza gra terenowa wprowadzi element przygody w codzienność Waszej pociechy, dodatkowo pozwoli w sposób ciekawy poznać tajniki survivalu czy elementów wiedzy przyrodniczej. Gra odbywa się w terenie z wykorzystaniem aplikacji na smartfonie. Pozwala nam to (co ważne!) zachować bezpieczeństwo i dystans społeczny, ponieważ każdy zapisany zespół działa indywidualnie, a nad całą grą czuwa Mistrz Gry i instruktorzy Akademii Łowców Przygód.

Aplikacja prowadzi Was przez kolejne zróżnicowane zadania, za które dostajecie punkty lub elementy mapy, która zaprowadzi Was do miejsca ostatniego egzaminu, gdzie sprawdzimy, czego nauczyliście się podczas szkolenia. Jeśli swoimi umiejętnościami przekonacie Mistrza Gry, że się nadajecie do Akademii, to uzyskacie dyplom ukończenia misji i nagrodę!

Co trzeba mieć ze sobą?

  • Smartfon z dostępem do Internetu i pobraną aplikacją (szczegóły podamy w mailu po zapisaniu się na grę)
  • Min. jedna latarka, najlepiej czołówka, i zapasowe baterie
  • Notes i coś do pisania
  • Scyzoryk lub nożyk
  • W razie potrzeby ciepła herbata i oczywiście odpowiednie ubranie, bo czeka nas kilkugodzinna  zabawa na świeżym powietrzu

Miejsce:

Wrocław – Park Grabiszyński

Zbiórka:

27.05.2021 godz. 17:00 – wejście do Parku Grabiszyńskiego przy przystanku tramwajowym “Grabiszyńska (Cmentarz II)” (MAPA)

Czas trwania gry:

ok. 2,5h – 3h – zależnie od zaangażowania i chęci grupy

Cena i zapisy:

Zespół 2 osobowy (1 dziecko + opiekun) – 50 zł  – ZAPISY TUTAJ
Zespół 3 osobowy (2 dzieci + opiekun) – 80 zł – ZAPISY TUTAJ
Zespół 4 osobowy (3 dzieci + opiekun) – 100 zł – ZAPISY TUTAJ
Jeden opiekun grupy gratis, każdy kolejny wiąże się z dopłatą 15 zł uiszczaną na miejscu. Od razu odpowiadamy że podyktowane to jest troską o dobrą zabawę i bezpieczeństwo dzieci, w związku z tym chcemy ograniczyć udział dorosłych.

UWAGA! Ilość zespołów jest ograniczona!

Do zobaczenia w Akademii Łowców Przygód! Do nas trafiają tylko najlepsi z najlepszych!

Szczegóły

Data:
10 maja, 2021
Godzina:
00:00
Kategoria Wydarzenie:
Scroll to Top