Warsztaty

Warsztaty

“W podróży jak w szkole” – warsztaty dla szkół

O czym opowiemy?
Jest to prezentacja przeznaczona dla młodzieży szkolnej. Opowiada o wartościach płynących z podróżowania i spotkań na szlaku. Odpowiada na pytania, jak przygotować się do podróży, niezależnie czy jest to podróż w najdalsze zakątki świata, czy wędrówka w Polskie góry. Każdy poruszany aspekt jest porównywany do przedmiotu szkolnego, dlatego forma jest łatwo przyswajalna przez młodzież.

“Niech to szlak! Wstęp do wędrówki górskiej” – warsztaty dla dorosłych

O czym opowiemy?
Czasami najlepsze wyjście, to wyjście ry! Ale od czego zacząć? Jak się przygotować? Jak robić to dobrze co ważne bezpiecznie? trakcie warsztatów porozmawiamy podstawowym przygotowaniu do drówki górskiej zachowaniu trakcie jej trwania. Poruszymy tematy m.inplanowania trasy, wiedzy zakresu bezpieczeństwa, czy przygotowania sprzętowego na konkretnych przykładach. Dowiemy się też gdzie szukać nowych pomysłóna rskie aktywności przygody.

SZPAK, czyli Piotr Czyszpak podróżnik amator, przewodnik sudecki poszukiwacz przygód, wiecznie odny świata. Urodzony Wrocławianin, wykształcenia Ratownik Medyczny, zawodu m.inpilot wycieczek, przewodnik, animator człowiek turystyki. Autor bloga PodróżPana Szpaka. Do tej pory odwiedził 42 kraje, często podróżuje też po rodzimym kraju. Kocha piesze drówki najbardziej Sudetach. Członek SKPS Wrocław PTTK. Jego żywioł to ry, trekking, outdoor wspinaczka. Najchętniej podróżuje do krajóbyłego Związku Radzieckiego, odwiedził je wszystkie. Świat najchętniej przemierza koleją, ale autostopem czy tanimi liniami też nie gardzi.