Warsztaty dla szkół

Warsztaty dla szkół

Lekcja życia

Szkoła uczniom może się kojarzyć z bezczynnym siedzeniem w ławce, ukradkowym zerkaniem w smartfona i niecierpliwym odliczaniem minut do dzwonka. Sam smartfon zaś oferuje wirtualne wyprawy w każdy zakątek świata, kusi ciekawymi vlogami, pozwala na przeniesienie się w inne miejsce. Obserwując konta społecznościowe, ma się wrażenie, że ludzie z Internetu przeżywają przeróżne przygody… jak oni to robią? Czy można w ogóle wyjść poza krawędź cyfrowego ekranu i szkolnej ławki? 

Oczywiście, że można! I wcale nie trzeba szukać daleko – jesteśmy już za rogiem, chętni, aby nauczyć młodzież szkolną, w jaki sposób zacząć czerpać przyjemność z wzięcia plecaka, i, niczym Bilbo Baggins z „Hobbita”, wyruszyć na spotkanie wszystkiego, co może czekać po drodze!

Dlaczego warto wysłuchać tego, co mamy do powiedzenia?

  1. Dowiecie się, jakie kroki należy podjąć przed wyprawą,
  2. Będziecie świadomi tego, co spakować do plecaka i w jaki sposób być gotowym na wszystko (łącznie z apokalipsą 😉 ),
  3. Przekonamy Was, że życie po drugiej, rzeczywistej stronie smartfona może być świetną zabawą,
  4. Udowodnimy, dlaczego podróżowanie i spotkania na szlaku są świetnym doświadczeniem,
  5. Każdy poruszany przez nas aspekt prezentacji jest porównywany do przedmiotu szkolnego, aby pokazać uczniom, że całe życie może być lekcją-wcale nie taką z gatunku tych nudnych jak flaki z olejem! 

 

Aby przygoda mogła się zdarzyć, trzeba wykonać pierwszy krok… i skontaktować się z nami: piotr.czyszpak@polskagorom.pl

 

Szkoła uczniom może kojarzyć się z bezczynnym siedzeniem w ławce, ukradkowym zerkaniem w smartfona i niecierpliwym odliczaniem minut do dzwonka. Obecnie sam smartfon oferuje wirtualne wyprawy w każdy zakątek świata, kusi ciekawymi vlogami, pozwala na przeniesienie się w inne miejsce. Obserwując media społecznościowe ma się wrażenie, że ludzie z Internetu przeżywają przeróżne przygody i zastanawiasz się: jak oni to robią? Czy można w ogóle wyjść ze szkolnej ławki i poza krawędź cyfrowego ekranu?

 

Oczywiście, że można! I wcale nie trzeba szukać daleko, bo jesteśmy tuż za rogiem. Chcemy pokazać i nauczyć młodzież w jaki sposób mogą czerpać przyjemność z wzięcia plecaka niczym Bilbo Baggins z „Hobbita” wyruszenia w drogę!

 

Dlaczego warto wysłuchać tego, co mamy do powiedzenia?

 

Dowiecie się jakie kroki należy podjąć przed wyprawą,

Będziecie świadomi tego, co spakować do plecaka i w jaki sposób być gotowymi na wszystko (łącznie z apokalipsą 😉 ),

Przekonamy Was, że życie po drugiej, rzeczywistej stronie smartfona może być świetną zabawą,

Udowodnimy, dlaczego podróżowanie i spotkania na szlaku są świetnym doświadczeniem,

Każdy poruszany przez nas aspekt prezentacji jest porównywany do przedmiotu szkolnego, aby pokazać uczniom, że całe życie może być lekcją-wcale nie taką z gatunku tych nudnych jak flaki z olejem!

Rozmiar czcionki
Kontrast