Gry terenowe

Jak zamienić spacer,wycieczkę w ciekawą wędrówkę?

Poznajcie nasze cyfrowe gry terenowe i zmieńcie zwykły spacer/wycieczkę w przygodę polegającą na m.in. rozwiązywaniu zagadek, odpowiadaniu na pytania, szukaniu ukrytych przedmiotów i skanowaniu kodów QR. 

Podczas wędrówki, dzięki funkcji GPS, aplikacja poprowadzi Cię przez poszczególne punkty. W czasie gry będziesz musiał szukać w terenie wskazówek, odpowiadać na pytania i rozwiązywać zagadki, a na koniec odnaleźć punkt końcowy i dotrzeć do mety. Na trasie czekają liczne zadania, których wykonanie przybliży Ci historię przemierzanego obszaru i odwiedzanych obiektów oraz pozwoli przyjemnie spędzić czas. Nasze gry zawierają elementy ekologiczne, historyczne, turystyczne i znajdziecie je górskich szlakach np. na Ślężę oraz w miastach np. Ziębice, Wrocław.

Jak grać?

  1. Pobierz aplikację Tropimy.
  2. Wybierz grę w konkretnej lokalizacji i rozpocznij poprzez kliknięcie przycisku START.
  3. Aplikacja poprowadzi Cię konkretną trasą przez poszczególne punkty. W każdym punkcie przeczytasz historię, odpowiesz na pytania, rozwiążesz zagadkę, za co otrzymujesz punkty.
  4. Koniec gry następuje w momencie przebycia całej, zaplanowanej w aplikacji trasy.

Dlaczego warto wybrać nasze gry terenowe?

Gry terenowe w aplikacji Tropimy to fascynujące doświadczenie, które łączy świat wirtualny z rzeczywistością. Nasze scenariusze zapewniają aktywność fizyczną i zachęcają do ruchu na świeżym powietrzu. Podczas rozgrywki gracze muszą przemieszczać się po swoim otoczeniu, szukać ukrytych skarbów, wykonywać zadania i rozwiązywać zagadki.

Podczas naszych gier czekają na Was niezapomniane przygody i odkrywanie nowych miejsc. Dzięki technologii GPS dajemy Wam możliwość eksplorowania swojego otoczenia, odkrywania ukrytych atrakcji turystycznych, ciekawych miejsc historycznych czy pięknych krajobrazów.  Każda nasza gra to znakomita okazja do poszerzenia wiedzy i doświadczenia.

W naszych scenariuszach możecie też brać udział zbiorowo np. w grupach przyjaciół, rodzinie czy z kolegami z pracy. Wspólne rozwiązywanie zagadek, współpraca i rywalizacja z innymi  zespołami  dodają dodatkowego elementu integracji, zabawy i emocji.

Nasze ostatnie gry

Scroll to Top