Sudecka Ambasada

Drogi turysto, czy zastanawiałeś się kiedyś nad wyborem drogi lub celu niedzielnej wycieczki? Może chciałeś skonsultować z kimś trudność szlaku? Czy na dany szczyt wejdziemy z dziećmi? A może nie myślałeś o górach, za to o konkretnych atrakcjach turystycznych w rejonie Sudetów? Może zwyczajnie brakuje Ci już pomysłów, gdzie udać się z rodziną na wycieczkę? Sudecka Ambasada to odpowiedź na Twoje potrzeby!

Czym jest Sudecka Ambasada?

“Sudecka Ambasada odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest Ambasada na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tą Ambasadą? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie, to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo” (Miś)

A tak zupełnie poważnie Sudecka Ambasada to inicjatywa podjęta przez naszą fundację we współpracy z Decathlon Bielany Wrocławskie. Jej celem jest dotarcie do turystów planujących wyjazdy w góry i udzielenie porad w sprawach dotyczących samego wyjazdu lub przygotowania do niego. Jako użytkownicy grup i forów internetowych, wiemy jak często poszukujecie informacji na temat konkretnych szlaków. Macie pytania o przygotowanie lub atrakcje. Co zabrać w góry? Jaki szlak wybrać z dziećmi? Czy na konkretny szczyt wejdziecie z wózkiem? Czy droga jest zacieniona, czy w pełnym słońcu? A może poznając naszych przewodników skusicie się na pójście w góry z nami?

W Sudeckiej Ambasadzie w każdy czwartek w godzinach od 17:30 do 19:30, dyżur będzie pełnił wolontariusz naszej fundacji, który chętnie opowie Wam o naszych pięknych Sudetach! Pomoże zaplanować atrakcyjny wyjazd i mamy nadzieję odpowie na Wasze wszystkie pytania.

Wolontariusze Sudeckiej Ambasady

Jak wspomnieliśmy wcześniej powstanie Sudeckiej Ambasady to inicjatywa fundacji Polska górom! Jest to działalność statutowa naszej fundacji i wiąże się z tym że nie pobieramy żadnych opłat za udzielone porady, a nasi Ambasadorzy dzielą się z Wami swoją wiedzą i pasją jako wolontariusze. Dlatego w imieniu fundacji dziękujemy za poświęcony czas i siły!

Nasi Ambasadorzy to osoby związane i zaprzyjaźnione z naszą fundacją, są to przewodnicy Sudeccy, półprzewodnicy, piloci wycieczek, osoby pracujące w branży turystycznej i miłośnicy gór, za których wiedzę ręczymy swoim dobrym imieniem.

Z kim możecie się spotkać? – Nasi Ambasadorzy

Szczegóły funkcjonowania Sudeckiej Ambasady

Godziny otwarcia: 17:30 – 19:30 w każdy czwartek
Miejsce: Decathlon Bielany Wrocławskie
UWAGA! Wszystkie porady są udzielane za darmo. Na stanowisku nie pobieramy żadnych opłat oraz nie jest prowadzona żadna sprzedaż.

Kontakt: kontakt@polskagorom.pl

Ambasada a Fundacja Polska górom!

Sudecka Ambasada to działalność statutowa naszej fundacji za którą nie pobieramy żadnych opłat, ani wynagrodzenia. Chcemy móc tworzyć jak najwięcej podobnych i równie fajnych inicjatyw, ale do tego potrzebujemy Was!

Jeśli chcesz tworzyć z nami fundację, zajrzyj do linka poniżej i dowiedz się jak możesz do nas dołączyć:
https://polskagorom.pl/jak-wesprzec/

Pamiątka naszego pierwszego wolontariatu w Pałacu Gorzanów

Partnerzy

Partnerem całej inicjatywy jest Decathlon Bielany Wrocławskie.
Koordynator: Piotr.Czyszpak@decathlon.com

Rozmiar czcionki
Kontrast