Sudecka Ambasada

Czym jest Sudecka Ambasada?


 Sudecka Ambasada to inicjatywa podjęta przez naszą fundację we współpracy z Decathlon Bielany. Jej celem jest dotarcie do turystów planujących wyjazdy w góry i udzielenie porad w sprawach dotyczących samego wyjazdu lub przygotowania do niego. Jako użytkownicy grup i forów internetowych, wiemy jak często poszukujecie informacji na temat konkretnych szlaków. Macie pytania o przygotowanie lub atrakcje. Co zabrać w góry? Jaki szlak wybrać z dziećmi? Czy na konkretny szczyt wejdziecie z wózkiem? Czy droga jest zacieniona, czy w pełnym słońcu? A może poznając naszych przewodników skusicie się na pójście w góry z nami?

W Sudeckiej Ambasadzie w każdy czwartek w godzinach od 17:30 do 19:30, dyżur będzie pełnił wolontariusz naszej fundacji, który chętnie opowie Wam o naszych pięknych Sudetach, pomoże zaplanować atrakcyjny wyjazd i odpowie na Wasze pytania.

Wolontariusze Sudeckiej Ambasady


Jak wspomnieliśmy wcześniej powstanie Sudeckiej Ambasady, to inicjatywa Fundacji Polska górom! Jest to działalność statutowa naszej fundacji i wiąże się z tym, że nie pobieramy żadnych opłat za udzielone porady, a nasi Ambasadorzy dzielą się z Wami swoją wiedzą i pasją jako wolontariusze. Dlatego w imieniu fundacji dziękujemy za poświęcony czas i siły!

Nasi Ambasadorzy to zaprzyjaźnieni z naszą fundacją Przewodnicy Sudeccy, piloci wycieczek, osoby pracujące w branży turystycznej i miłośnicy gór, za których wiedzę ręczymy swoim dobrym imieniem.

Szczegóły funkcjonowania Sudeckiej Ambasady


Godziny otwarcia: 17:30 – 19:30 w każdy czwartek
Miejsce:Decathlon Bielany Wrocławskie

UWAGA!Wszystkie porady są udzielane za darmo. Na stanowisku nie pobieramy żadnych opłat oraz nie jest prowadzona żadna sprzedaż.

Ambasada a Fundacja Polska górom!


Sudecka Ambasada to działalność statutowa naszej fundacji, za którą nie pobieramy żadnych opłat ani wynagrodzenia. Chcemy móc tworzyć, jak najwięcej podobnych i równie inicjatyw, ale do tego potrzebujemy Was!

Jeśli chcesz tworzyć z nami fundację, zajrzyj do linka poniżej i dowiedz się jak możesz do nas dołączyć: Dołącz do nas!

Partnerem całej inicjatywy jest: Decathlon Bielany

Koordynatorem projektu jest: piotr.czyszpak@decathlon.com

Skip to content