Śladami Polskich Patriotek

W ranach projektu ,,Śladami polskich patriotek – tematyczne spacery na terenie Krakowa i Warszawy” powstały 4 gry terenowe w aplikacji Tropimy, które przedstawiają okres dużych zmian społecznych i sylwetki wybitnych kobiet, które przebudowały polską edukację, umożliwiając kobietom pełny dostęp do nauki oraz pracy zawodowej.

Przemieszczając się po pięknych ulicach starego miasta w Krakowie i Warszawie, podążycie śladami wybitnych działaczek społecznych i oświatowych. W trakcie gry czekają na Was rozwiązywać zagadki, zadania i historyczne miejsca oraz poznacie inspirujące historie kobiet, które odegrały kluczową rolę w kształtowaniu nowoczesnego społeczeństwa.

Zachęcamy do udziału w naszych grach terenowych, aby wspólnie odkrywać i upamiętniać dziedzictwo polskich patriotek. Dołącz do nas i podążaj śladami wybitnych kobiet, które zmieniły nasz kraj!
Śladami polskich patriotek – spacer po Warszawie (Trasa 1)


Zagraj!

Śladami polskich patriotek – spacer po Warszawie (Trasa 2)


Zagraj!

Śladami polskich patriotek – spacer po Krakowie (Trasa 1)


Zagraj!

Śladami polskich patriotek – spacer po Krakowie (Trasa 2)


Zagraj!

Fundacja Totalizatora Sportowego

Projekt ,,Śladami polskich patriotek – tematyczne spacery na terenie Krakowa i Warszawy” został dofinansowany ze środków Fundacji Totalizatora Sportowego.