Mapa zdrapka “Odkrywaj Dolny Śląsk”

Twórz własną historię podróży!

W ostatnim czasie mapy zdrapki cieszą się niezwykłą popularnością i to nie tylko wśród dzieci, ale również wśród dorosłych.  Istnieją różne mapy zdrapki np. Polski, Europy, Świata, Tatr, Bieszczad, Mazur. Jednak wśród tego wyboru zauważyliśmy lukę i postanowiliśmy  ją wypełnić. Stworzyliśmy mapę zdrapkę, która będzie dumnie reprezentować mnogość atrakcji turystycznych na Dolnym Śląsku. Jako fundacja chcemy promować turystykę nie tylko tą górską, ale również zabytki i atrakcje turystyczne naszego regionu.

Nasza mapa to zbiór bogato ilustrowanych atrakcji i najpopularniejszych punktów turystycznych m.in. zamków, kościołów, muzeów, szczytów górskich i wież widokowych, przedstawionych w formie mapy zdrapki. Szlachetna powłoka, którą własnoręcznie usuwasz, nadaje nowy wymiar przy dokumentowaniu Twojej podróży.

Odkrywaj Dolny Śląsk!

Lubisz odwiedzać nowe miejsca? Lubisz dokumentować swoje podróże? Szukasz pomysłu na wyjazd?

Nasza mapa zdrapka powstała we współpracy z przewodnikiem sudeckim i pilotem wycieczek po Dolnym Śląsku, którzy wyselekcjonowali 101 atrakcji turystycznych, których nie sposób przegapić odwiedzając Dolny Śląsk. Jest to idealny prezent nie tylko dla podróżników, ale i dla osób, które chcą poznawać piękno atrakcji turystycznych województwa dolnośląskiego. Z naszą mapą, niezależnie od pogody, możesz ciepło wspominać chwile spędzone na Zamku Książ, gorącą herbatę na Szczelińcu Wielkimi, czy panoramę Wrocławia ze Sky Towera. Nasza mapa pozwoli Ci udokumentować Twoje podróże, ozdobić każde wnętrze, a przy tym z uśmiechem będziesz spoglądać, ile jeszcze ciekawego masz przed sobą!