Mamucia Przygoda

Mamucia Przygoda

Zagrajcie w interaktywną grę miejską w Parku Mamuta!

Poznajcie park z zupełnie innej strony i zamieńcie rodzinny spacer w pewne przygód odkrywanie! Zapraszamy rodziny z dziećmi do udziału w grze miejskiej Mamucia Przygoda na wrocławskim Oporowie!

Gra posiada elementy rekreacji, edukacji i aktywności fizycznej. Drużyna składająca się z dowolnej liczby uczestników, musi wykonać szereg zadań aby ukończyć scenariusz. Celem jest dobra zabawa i ciekawe spędzenie wolnego czasu.

Co jest potrzebne aby wziąć udział w przygodzie?

Oprócz chęci i ciekawości świata, potrzebny Wam będzie smartfon z dostępem do internetu, oraz aplikacja Tropimy (do ściągnięcia w Sklepie Play).

Aby uprzyjemnić całą zabawę polecamy wziąć ze sobą prowiant piknikowy, po udanej rozgrywce warto spędzić trochę czasu z bliskimi.

Jak zagrać?

Pobierz na smartfon lub tablet (z systemem Android) darmową aplikację TROPIMY, wyszukaj scenariusz “Mamucia przygoda” i wejdź do gry.

Można też kliknąć na ten kod:

Jak grać?

Zasady gry są bardzo proste: zainstalowana na dmartfonie aplikacja TROPIMY umożliwia interaktywny spacer po parku połączony z poszukiwaniem ukrytych punktów i rozwiązywaniem zagadek.

Zadaniem uczestników jest odnalezienie kodów QR, które ukryliśmy w Parku. W ich znalezieniu pomogą przygotowane przez nas zadania i zagadki. Po zeskanowaniu kodu aplikacja pokaże drogę do kolejnego punktu. I tak przez całą rozgrywkę, aż do mety!

UWAGA!

Przed rozpoczęciem gry sprawdź masz na smartfonie włączoną opcję lokalizacji