Chcesz nas wesprzeć?

Chcesz nas wesprzeć?

Jeśli podoba Ci się to co robimy, a misja naszej fundacji jest Ci bliska dołącz do nas i pomóż nam realizować nasze cele! Możesz to zrobić na wiele sposobów. Wybierz ten, który w tym momencie jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni. Dla nas każde Twoje zaangażowanie będzie wielkim wsparciem. Dzięki Tobie uda nam się zrobić jeszcze więcej i jeszcze szybciej.

Zatem… co możesz zrobić?

1. Zostań wolontariuszem!

Zostań naszym wolontariuszem i bierz czynny udział w akcjach, które organizujemy. Dzięki temu miło spędzisz czas, poznasz ciekawych ludzi oraz zrobisz coś dobrego dla świata. Dla nas to nieoceniona pomoc, która pozwala nam planować nasze akcje z jeszcze większym rozmachem!

Nasz pierwszy historyczny wolontariat w Pałacu Gorzanów.

Aby zostać naszym wolontariuszem pisz tutaj.

2. Korzystaj z naszych usług. Chodź z nami w góry!

Każda wycieczka, wyjście w góry, impreza czy jakiekolwiek działanie to godziny naszej pracy, którą wkładamy aby fundacja mogła się rozwijać. Doskonale wiemy że bez Ciebie, żadne nasze działanie nie ma większego sensu, więc bądź z nami – wspieraj nas uczestnicząc w organizowanych przez nas eventach. A jest tego całkiem sporo…

Na chwilę przed rozpoczęciem jednego z naszych górskich wyjść.

Nadchodzące wydarzenia możesz sprawdzić tutaj.

3. Bądź aktywnym członkiem społeczności Fundacji Polska górom!

Twórz z nami społeczność. Twoja aktywność, każdy lajk, komentarz czy udostępnienie to dla nas jasny sygnał że to co robimy ma sens. Poza tym – każde Twoje działanie pomaga nam trafić do kolejnych osób zainteresowanych tym co robimy. A dzięki nim do kolejnych. I kolejnych 😉 Zatem – poleć nas swoim znajomym! Udostępnij nasze wydarzenia na swoim profilu. Zaproś do udziału w naszych akcjach kolegów i koleżanki!

Nasze profile na Facebooku i Instagramie:
https://www.facebook.com/fundacjapolskagorom
https://www.instagram.com/fundacja_polska_gorom/

4. Wesprzyj nas na Patronite.pl

Każda nasza inicjatywa wiąże się z pewnymi kosztami, często są to po prostu pieniądze, którymi płacimy za dojazd w dane miejsce czy nocleg w schronisku.
Każde nawet najdrobniejsze wsparcie pomoże nam zapewnić stabilność i rozwój. Wesprzeć nas możesz na platformie patronite.pl już od 5zł miesięcznie.

Jesteśmy na patronite.pl

5. Znajdź nas na Planet Heroes

Oprócz promowania turystyki górskiej, do naszych celów statutowych należą działania na rzecz czystych szlaków oraz zwiększanie świadomości ekologicznej. Część naszych ekologicznych działań możesz znaleźć na platformie Planet Heroes gdzie możesz do nas dołączyć i nas wesprzeć.

Sprzątanie okolic Zygmuntówki i Przełęczy Jugowskiej

6. Lub po prostu przekaż darowiznę na nasze konto

To chyba najprostsza forma wsparcia organizacji pozarządowej takiej jak nasza – wpłata darowizny na konto Fundacji. Za każdy przelew bardzo uprzejmie dziękujemy – prosimy pamiętaj aby w tytule przelewu wpisać “darowizna na cele statutowe fundacji”.

Fundacja Polska górom!
ul. Blacharska 12B lok. 6, 53-206 Wrocław
Bank Paribas 95 1600 1462 1891 0521 6000 0001


Dziękujemy za każde wsparcie!

Bez względu na formę wsparcia, na którą się zdecydujesz cieszymy się, że jesteś z nami. Wiemy, że w dzisiejszym świecie każdy bezinteresowny gest wobec drugiego człowieka jest czymś wyjątkowym, dlatego z góry dziękujemy za każdą ciepłą myśl płynącą w naszym kierunku. Daje nam to siłę i napędza nas do działania.

Bardzo dziękujemy, że jesteś z nami!

Zespół Fundacji Polska górom!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozmiar czcionki
Kontrast