Gry terenowe

WejdźMY w XXI wiek!

Przedstawiamy produkt turystyczny, dostosowany do wymagań współczesnego konsumenta. Nasze mobilne gry terenowe są połączeniem tradycyjnych gier terenowych i podchodów z nowoczesną technologią. Dzięki stworzonej przez Nas aplikacji Tropimy (Android) odwiedzający jakąś miejscowość, atrakcję turystyczną, rezerwat turysta spędza czas na rozwiązywaniu zadań i zagadek (questów), poznając przy tym ich historię  lub ciekawostki. Nasze gry terenowe są połączeniem nauki z dobrą zabawą. Na zamówienie stworzymy scenariusz gry terenowej dostosowany do konkretnych potrzeb. Możemy ubarwić zwiedzanie miejscowości poprzez wymyślenie i wprowadzenie do gry fabuły (np. szpiegowska, gangsterska, itp.).

Aktywna rozrywka na miarę̨ XXI wieku!

Mamy nowy produkt turystyczny, który potrafi zmienić zwykły spacer przez miasto lub rezerwat w przygodę polegającą na odkrywaniu i rozwiązywaniu zagadek. Dzięki niemu każda turysta będzie mógł dotrzeć do miejsc, do których sam by nie trafił, poznać historię miejscowości, wcielić się w rolę szpiega, gangstera, odkrywcę skarbów itp., a przy tym dobrze się bawić i polecać tę formę zwiedzania znajomym.  Jest to świetna zabawa  zarówno dla dzieci, jak i dorosłych!

Uważamy, że zwiedzanie nie musi być nudne, a cel jest zawsze ten sam, dostarczenie turystom nowej formy rozrywki, zwiększenie ruchu turystycznego w  i promocja gmin.

Cały czas rozwijamy naszą aplikację, tworząc nowe scenariusze gier. Współpracujemy z gminami, dla których tworzymy nowe produkty turystyczne.

Nasze ostatnie projekty:

Rozmiar czcionki
Kontrast