Gry terenowe dla gmin

Nowy produkt turystyczny w Waszej gminie!

Wierzymy, że zwiedzanie nie musi być nudne, i że każda gmina i każde miasto ma swoją historię do odkrycia. Dlatego tradycyjnym metodom zwiedzania mówimy “Nie!” i proponujemy Wam przygodę, która zostanie na długo w pamięci Waszych turystów.

Stworzymy dla Was scenariusz gry terenowej, która będzie dostępna dla turystów odwiedzjących Waszą miejscowość.

Dzięki niej, odwiedzający Was turyści spędzą czas na rozwiązywaniu zadań i zagadek, poznając przy tym historię Waszej miejscowości. W zwiedzaniu pomoże im nasza aplikacja, z użyciem której będą poruszać się pomiędzy punktami na trasie. Na każdym z nich czekać będzie nowe zadanie do rozwiązania i garść informacji o odwiedzonym miejscu, a kolejne atrakcje będą pojawiały się na zintegrowanej z aplikacją mapie.

Zatem stworzymy dla Was nowy produkt turystyczny! Dzięki niemu każda osoba odwiedzająca Waszą gminę będzie mogła wcielić się w odkrywcę, poszukiwacza skarbów lub inną postać, którą wykorzystamy w scenariuszu. Dzięki temu, zwiedzanie będzie miało wymiar edukacyjny i pozwoli poznać okolicę w pełniejszy sposób. Z tego powodu rekomendujemy naszą aplikację jako rozrywkę dla rodzin z dziećmi, ale oczywiście możemy przygotować także scenariusz dla młodzieży i osób dorosłych.

Tworzone przez nas scenariusze budujemy tak aby były atrakcyjne i zrozumiałe zarówno dla najmłodszych jak i osób dorosłych.

Zatem: otwórzcie Waszą gminą na nietuzinkowy wymiar zwiedzania i przygotujcie ją na aktywną rozrywkę na miarę XXI wieku!

Doskonale skonstruowana fabuła, która nawiąże do Waszego regionu, pozwoli mieszkańcom dowiedzieć się czegoś nowego o Ich domu, a turystom poznać Wasz teren od najbardziej intrygującej strony. Pozwólcie swojej gminie na nowy wymiar turystki, której przygoda zapadnie na długo w pamięci Waszych turystów!

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania i przedstawimy wszystkie funkcjonalności naszej aplikacji. W tworzeniu scenariusza ograniczać nas będzie tylko wyobraźnia 😉

Co jeszcze robimy:

Skip to content