Dołącz do nas!

Dołącz do nas

Jeśli podoba Ci się to co robimy, a misja naszej fundacji jest Ci bliska, to dołącz do nas i pomóż nam realizować nasze cele! Możesz to zrobić na wiele sposobów. Wybierz ten, który  jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni. Dla nas każde Twoje zaangażowanie będzie wielkim wsparciem. Dzięki Tobie uda nam się zrobić jeszcze więcej i jeszcze szybciej!

Zatem… co możesz zrobić?

1. Zostań wolontariuszem!

Zostań naszym wolontariuszem i bierz czynny udział w akcjach, które organizujemy. Dzięki temu miło spędzisz czas, poznasz ciekawych ludzi oraz zrobisz coś dobrego dla świata. Dla nas to nieoceniona pomoc, która pozwala nam planować nasze akcje z jeszcze większym rozmachem!  

Żeby zostać naszym wolontariuszem

2. Chodź z nami w góry!

Każde wyjście w góry, warsztaty przyrodnicze, spotkanie podróżnicze czy jakakolwiek inna wycieczka, to godziny naszej pracy, którą wkładamy, aby nasza fundacja mogła się rozwijać. Doskonale wiemy, że bez Ciebie żadne nasze działanie nie ma większego sensu, więc bądź z nami – wspieraj nas uczestnicząc w organizowanych przez nas eventach. A jest tego całkiem sporo! 

3. Kupuj w naszym sklepie!

Po wielu miesiącach ciężkiej pracy wreszcie uruchomiliśmy sklep internetowy Duch Gór, który będzie pomagał rozwijać działalność naszej fundacji. Sprzedajemy w nim nasze autorskie projekty – koszulki , plakaty, mapy, plansze edukacyjne i wiele, wiele więcej! W naszej ofercie znajdziecie produkty, które trafią w gusta każdej miłośniczki i każdego miłośnika gór!

4. Bądź aktywnym członkiem społeczności Fundacji Polska górom!

Twórz z nami społeczność! Każdy Twój lajk, komentarz czy udostępnienie to dla nas jasny sygnał, że to co robimy ma sens. Każda Twoja aktywność na naszych profilach społecznościowych pomaga nam trafić do kolejnych osób zainteresowanych tym, co robimy, a dzięki nim do kolejnych i kolejnych!

Poleć nas swoim znajomym! Zaproś do udziału w naszych akcjach kolegów i koleżanki! Udostępnij nasze wydarzenia na swoim profilu! Zaproś do polubienia naszych profili w mediach społecznościowych!

5. Lub po prostu przekaż darowiznę na nasze konto

To chyba najprostsza forma wsparcia organizacji pozarządowej – wpłata darowizny na konto Fundacji. Za każdy przelew bardzo uprzejmie dziękujemy – prosimy pamiętaj, aby w tytule przelewu wpisać “darowizna na cele statutowe fundacji”.

Dane do przelewu:

Fundacja Polska górom!
ul. Blacharska 12B lok. 6, 53-206 Wrocław
Nr rachunku: 95 1600 1462 1891 0521 6000 0001
Tytuł przelewu: “darowizna na cele statutowe fundacji”

 

Bez względu na formę wsparcia, na którą się zdecydujesz, to cieszymy się, że jesteś z nami. Wiemy, że w dzisiejszym świecie każdy bezinteresowny gest wobec drugiego człowieka jest czymś wyjątkowym, dlatego z góry dziękujemy za każdą ciepłą myśl  i słowo płynące w naszym kierunku. Daje nam to siłę i napędza nas do działania.

 

Dziękujemy za każde wsparcie!

Zespół Fundacji Polska górom!