Gry terenowe dla firm

Gry terenowe dla firm

Czy pamiętacie czasy, gdy będąc dziećmi graliśmy w podchody, czas płynął beztrosko, a uśmiech nie schodził z twarzy? My też już coraz słabiej, dlatego przygotowaliśmy nowe rozwiązanie – mobilną grę terenową, która jest doskonałą rozrywką dla dorosłych i dzieci.

Czy szukacie nowego rozwiązania, aby zachęcić turystów do odwiedzenia swojego obiektu?

Nasz mobilne gry terenowe sprawdzą się tu idealnie. Możemy zaprojektować wam dowolny scenariusz, ogranicza nas tylko wyobraźnia. Turyści z pomocą swojego smartfona i naszej aplikacji Tropimy będą mogli wcielić się przeróżne role, wszystko zależy od Was! Szukacie nietuzinkowych form spędzania czasu?

A może chcecie spróbować czegoś, czego jeszcze nie było? Czegoś co zapadnie Waszym pracownikom na długo w pamięć, a w efekcie będą chcieć więcej.

Oferujemy integracyjne gry terenowe, których scenariusze dopasujemy do potrzeb Waszych i Waszych pracowników. Współpracują z nami coachowie i trenerzy biznesu, którzy specjalizują się prowadzeniu zajęć teambuildingowych, więc po takiej zabawie Wasz zespół będzie zgrany jak nigdy dotąd!

Nasze gry terenowe to:

  • połączenie tradycyjnej gry terenowej z nowoczesną technologią,
  • świetna zabawa dorosłych i dzieci
  • ciekawe scenariusze (poszukiwacze skarbów, agenci, odkrywcy, szpiedzy, górnicy itp.),
  • wspaniała rozrywka dla całego zespołu.

Nie zwlekajcie i zróbcie pierwszy krok kontaktując się z nami, a powiemy Wam, jaki scenariusz przygotowalibyśmy dla Was!